Zestaw kieliszków z grubego szkła na prezent ślubny

kieliszki_grube_szklo_400Zestaw kieliszków to obok kompletu naczyń i sztućców jeden z popularniejszych prezentów ślubnych. Jeśli chcesz, żeby Twój podarunek uradował obdarowanych, wybierz zestaw kieliszków z grubego szkła – jest ono o wiele bardziej solidne i trwałe. Z pewnością nie ulegnie zniszczeniu tak szybko, jak w przypadku cieńszego, klasycznego. Możesz zdecydować się na kieliszki do serwowania likierów, szklanki na whisky lub pokale do podawania piwa.


Kieliszki do nalewek i likierów

W ostatnich latach do łask wróciło robienie domowych nalewek. Jeśli nowożeńcy podzielają tą pasję, podarowanie im kieliszków do takich trunków jest strzałem w dziesiątkę. Wszelkiego rodzaju nalewki i likiery najlepiej prezentują się w naczyniach wykonanych z grubego kryształowego szkła, jak na przykład: kieliszki do nelewek.

Szklanki do whisky

Szklanki do whisky dobrze jest mieć w asortymencie domowego barku. Podany w nich alkohol prezentuje się elegancko i z pewnością dobrze też smakuje. Tak jak w przypadku nalewek, tak i whisky najlepiej serwować w szklankach z grubego szkła. Do tego alkoholu pasują proste kształty naczyń, delikatne zdobienia i kryształowa materia. Z kompletu szklanek do whisky na pewno ucieszy się Pan Młody będący smakoszem dobrej jakości alkoholi.  Do takiego zestawu warto dokupić elegancką karafkę

Kieliszki do wina

Kieliszki do wina to obowiązkowy asortyment w każdym domu. Przydadzą się na chłodny jesienny wieczór, kiedy przyjdzie ochota na odrobinę dobrego trunku. Wypity w dobrej jakości szkle, będzie smakował jeszcze lepiej. Komplet kieliszków znajdzie zastosowanie także na przyjęciu, uroczystej kolacji czy niedzielnym obiedzie, do którego podawane jest białe, czerwone lub różowe wino. Szukając kieliszków na prezent możesz wybierać spośród wielu wzorów. Proponujemy naczynia z grubego szkła, takie jak: kieliszki Vibes.

Kieliszki do szampana

Kolejną propozycją ślubnego prezentu są kieliszki do szampana. Wśród wielu zestawów możesz zdecydować się między innymi na taki: Vibes 180 ml Masywne kryształowe kielichy pięknie prezentować się będą nie tylko na stole, ale również w każdym kredensie czy witrynie.

Kieliszki do koniaku lub brandy

Choć kieliszki do koniaku i brandy zwykle używane są rzadziej niż inne szkła, i te warto zakupić. Będą one oryginalnym i niepowtarzalnym prezentem. Ciężkie, ale i eleganckie kryształy posłużą obdarowanym przez lata.

Kielichy do piwa

Każdemu amatorowi złotego napoju z pewnością spodoba się taki prezent. Zamiast kufli proponujemy piękne kielichy do piwa. Kryształowe pokale nadają się także do serwowania koktajli, napojów i wody. Takie kielichy znajdziesz  tutaj.

Wysokie szklanki na drinki

Alternatywą dla wszelkiego rodzaju kieliszków są szklanki na drinki. Naczynia o prostych i cylindrycznych kształtach nie tylko pięknie się prezentują, ale również są niezwykle solidne.

BACK
Zdjęcia powiązane ze stroną:
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net