Karafka i kieliszki do nalewek, likieru lub wódki

Propozycja prezentu ślubnego - zestaw nalewek Jeżeli wiemy że - Państwo Młodzi gustują w różnego rodzaju nalewkach i likierach.

Na przykład Pani Młoda lubi likiery a Pan Młody nalewki (i to w dodatku własnoręcznie robione) lub obydwoje gustują w nalewkach. Wtedy zestaw do trunków tego typu może okazać się bardzo udanym prezentem na ślub i wesele. Przypadnie do gustu obojgu narzeczonym.

Należy jeszcze rozważyć w jakim stylu ma być ten zestaw - może klasyczny a może nowoczesny. Dobór zależy oczywiście od preferencji pary młodej, które to my kupujący musimy w tym momencie znać.

Decydyjąc się na zestaw w stylu klasycznym możemy wybrać bardzo tradycyjny ze żłobieniami w gwiazdy i kwiaty (tak zwany wzór wiedeński) ale możemy też poszukać czegoś co będzie wyglądało zarówno klasycznie jak i nowocześnie. Przykłady można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Styl (wygląd) nowoczesny zestawu z karafką to przewaznie brak żłobień. Powierzchnia może być całkowicie gładka, kształt może być wykręcony lub "zdeformowany". Bardzo dobrze prezentują się zestawy, które mają kształt jakby ciosany.

Ważne jest by zwrócić uwagę w co jest zapakowany wybrany zestaw.
Ponieważ ma to być prezent z okazji ślubu warto by miał jakieś ładne opakowanie. Pudełko powinno być ładne i estetyczne, tak by nadawało się na prezent.

Jako o alternatywnym rozwiązaniu na prezent weselny można pomyśleć o zestawie do whisky. Bo może się okazać, że na przykład ten trunek jest narzeczonym bliższy.

BACK
Zdjęcia powiązane ze stroną:
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net