Poradnik gościa weselnego

Weekend SPA – wymarzony prezent ślubny

weekend_spa_400Kolejne zaproszenie na ślub, kolejny dylemat – co podarować młodej parze? Choć coraz częściej nowożeńcy umieszczają na zaproszeniach prośby o konkretne podarki, nie brakuje par, które pozostawiają gościom pełną dowolność. Jednym z nietypowych, ale z pewnością trafionych pomysłów będzie voucher na weekend w SPA.

 

Weekend SPA zamiast miksera

Tradycyjne upominki – komplet naczyń, zestaw sztućców, żelazko i mikser powoli odchodzą już do lamusa. Wybierając jeden z tego typów upominków zawsze istnieje przecież ryzyko, że nie trafimy w gust obdarowywanych. Niewystarczająco nowoczesne naczynia, nieodpowiedni wzór sztućców, żelazko bez funkcji automatycznego wyłączania, mikser, który nie kruszy lodu – jeśli nie wiesz, jakie oczekiwania mają przyszli użytkownicy sprzętu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój prezent ich nie spełni. Zamiast zastanawiać się, jakim sprzętem kuchennym zadowolić nowożeńców, wybierz inny prezent. Zafunduj młodej parze odpoczynek, wykup dla nich weekend SPA.

Prezent wSPAniały

Dlaczego warto wybrać weekend SPA jako prezent ślubny? Po pierwsze obdarowujesz nowożeńców wymarzonym wypoczynkiem. Wyjazd do urokliwego ośrodka SPA będzie najlepszą rekompensatą za przeżycia związane z przedślubną gorączką, stresującą ceremonią i męczącym weselem. Odpoczynek w SPA to nie tylko relaks dla ducha, ale też dla ciała. Liczne masaże i zabiegi pielęgnacyjne pozwolą obdarowanym na pełne odprężenie. W ośrodkach SPA nie brak także innych atrakcji: sauna, jacuzzi, basen, kręgielnia, siłownia, bilard – to tylko niektóre z nich. Oprócz tego w większości tego typu pensjonatów można wypożyczyć rowery i kijki do nordic walking.

Trafiony i niedrogi upominek

Obawiasz się, że poczet takiej liczby atrakcji słono kosztuje? Owszem, nie brakuje ofert, za które trzeba zapłacić krocie. Są jednak i takie, które aż tak nie obciążą Twojego portfela. Na stronach hoteli, portalach ogłoszeniowych oraz forach turystycznych można znaleźć oferty oscylujące wokół kwoty 1000 zł, a poza sezonem nie brakuje również tańszych propozycji.
BACK
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net