Poradnik gościa weselnego

Prezenty romantyczne

kwiaty_prezent.jpg_400Ślub to moment w którym Para Młoda wiąże się na całe życie. Taka uroczysta chwila wymaga specjalnej oprawy. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że narzeczeni starannie się do tego dnia przygotowują. Liczą się nie tylko niepowtarzalne stroje, ale także wybrany kościół, sala weselna i catering. Wszystko musi być dokładnie zaplanowane. W związku z tym zaproszeni goście również muszą stanąć na wysokości zadania. Na ślub nie wypada się spóźniać, nie można przyjść w niestosownym stroju i liczą się również wybrane prezenty. Najczęściej hołduje zasada, że im bliżej jesteśmy z Parą Młodą, tym prezenty są bardziej osobiste i drogocenne. Podarunkiem ślubnym od dalszych krewnych i znajomych może być ozdobny świecznik czy też komplet eleganckich szklanek. Natomiast od najbliższej rodziny oczekuje się cenniejszych prezentów.

A jak mają się do tego podarunki o romantycznym charakterze? Czy na ślub wypada dawać takie prezenty? Oczywiście, że tak. Para Młoda z pewnością ucieszy się z takich osobistych i wiele mówiących upominków. Jeśli na przykład marzeniem małżonków jest jakaś egzotyczna wyprawa na którą w normalnych warunkach nie mogliby sobie pozwolić to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zaproszeni goście złożyli się na taki prezent. W tym przypadku trzeba jednak zadbać o kilka istotnych szczegółów. Prezent wycieczka może mieć dwa warianty. Pierwszym z nich jest tak zwany otwarty bilet. Dzięki niemu Para Młoda w każdej dowolnej chwili będzie mogła zdecydować się na taki wyjazd. Nie trzeba pilnować terminów ani brać niespodziewanych urlopów. W drugiej wersji wycieczka może być zaplanowana pod każdym szczegółem. Tutaj należy uwzględnić datę wyjazdu, urlop małżonków, rezerwację hotelu na konkretny dzień i wykupienie miejsc w samolocie czy autokarze. Ten drugi wariant wymaga dobrej znajomości z Parą Młodą. Trzeba znać nie tylko ich marzenia, ale także najbliższe plany i rozkład dnia.

Kolejną propozycją na romantyczny prezent ślubny może być wykupienie karnetów do SPA. W dzisiejszych czasach zarówno panie jak i panowie dbają o swoją urodę, a relaksacyjno- pielęgnacyjne zabiegi mogą ukoić nerwy po gorączkowym okresie przygotowań do ślubu. W tym samym nurcie prezentowym może być również, rezerwacja pokoju w hotelu na romantyczny weekend, lub też bilety do kina i teatru.

BACK
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net