Sztućce na prezent ślubny

toner_classic_24_2_640Jeśli szukasz pomysłu na podarunek dla przyszłych państwa młodych, proponujemy zestaw noży, łyżek i widelców. Sztućce na prezent ślubny to zawsze trafiony pomysł i z pewnością przydadzą się świeżo upieczonym małżonkom. Dzięki dużemu zestawowi będą mogli oni uzupełnić asortyment swojej kuchni w niezbędne przyrządy. Gustowne noże, widelce i łyżeczki będą używane przez nich i ich gości przez lata. Jakie sztućce na prezent wybrać? Oto kilka naszych propozycji.

Zestaw klasycznych sztućców

Klasyka zawsze jest w cenie. Zasada ta sprawdza się również w przypadku sztućców. Proste, ale zarazem gustowne noże, widelce i łyżki powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego domu. Taki komplet sztućców nigdy nie wyjdzie z mody i będzie pasował do każdej zastawy. Warto zadbać o to, by zestaw zawierał zarówno sztućce i łyżki obiadowe, jak też łyżeczki do kawy i widelczyki do deserów. Klasyczne i eleganckie sztućce kupisz w sklepie Ajamara : zestaw sztućców Classic.

Komplet złoconych sztućców

Złocone sztućce prezentują się wyjątkowo elegancko. Jeśli szukasz prezentu dla osób preferujących styl glamour, z pewnością będą one dobrym wyborem. Taki zestaw Julie gold zapakowany w gustowne pudełko sprawi radość młodej parze i będzie ozdobą niejednej zorganizowanej przez nich kolacji.

Nowoczesne sztućce

Wśród zestawów sztućców obok klasycznych kompletów, znajdziesz te inspirowane nowoczesnością. Choć mają proste kształty, często są one dodatkowo zdobione na przykład delikatnymi wytłaczanymi wzorami. Inne z nich posiadają lekko falowane formy, czarny lub biały kolor, miedziane i pozłacane detale, jak na przykład zestaw julie gold.

O czym pamiętać kupując sztućce na prezent?

  1. Ilość

Zadbaj o to, by komplet zawierał wystarczającą ilość sztućców. W kuchennej szufladzie nigdy dość łyżek i widelców, szczególnie że łatwo je zgubić. Zamiast zestawu dla 6 osób, kup dwa komplety lub jeden większy.

  1. Odporność

Dobre sztućce to te, które są odporne na uszkodzenia. Wybierz komplet zawierający noże, widelce i łyżki, jakim rdza nie straszna. Postaw na trwałość i jakościowy materiał, cena powinna grać drugorzędną rolę.

  1. Uniwersalność

Tak, jak pisaliśmy na początku – sztućce są dobrym prezentem ślubnym , ponieważ mogą służyć użytkownikom przez lata. Jest tylko jeden warunek, musisz wybrać zestaw o niezbyt wymyślnym designie. Wtedy będzie on uniwersalny –  dopełni każdą zastawę obiadową czy deserowy talerz.

  1. Kompletność

Zestaw sztućców powinien zawierać nie tylko widelce, noże i łyżki, ale również widelczyki deserowe i łyżeczki. Sprawdź to zanim wybierz odpowiedni komplet. By wzbogacić prezent ślubny, do zestawu możesz dokupić na przykład łyżkę do wazy, widelec do mięs lub dodatkowy zestaw widelczyków do ciasta.

BACK
Zdjęcia powiązane ze stroną:
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net