Prezenty ślubne z dedykacją

id100258971Wybór prezentów ślubnych to spore wyzwanie. Ten kto miał przyjemność uczestniczyć w takim wydarzeniu, z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dobór upominku może skutecznie spędzać nam sen z powiek. Szukając odpowiednich gadżetów z jednej strony chcemy, aby nasze prezenty wyróżniały się na tle innych, a z drugiej strony pragniemy, aby przypadły do gustu świeżo upieczonym małżonkom. Jeżeli Para Młoda zdecydowała się na stworzenie specjalnych list prezentowych, to wybór właściwego podarunku jest o wiele prostszy. Jeżeli jednak sami musimy się na coś zdecydować, to możemy mieć spory kłopot. Czym zatem kierować się kupując prezent ślubny?

Przede wszystkim powinniśmy zwracać uwagę na upodobania narzeczonych. Jeżeli ich pasją jest fotografia, to różne albumy i gadżety związane z tym zajęciem będą jak najbardziej na miejscu. Na ślub i wesele zazwyczaj zapraszana jest najbliższa rodzina, i grono przyjaciół. Osoby, które znają Parę Młodą powinny wiedzieć czego małżonkowie oczekują od zaproszonych gości. Warto jest podczas luźnej rozmowy nawiązać do tego tematu i delikatnie podpytać młodych jakie są ich pragnienia. Przeglądając różne oferty można trafić na wiele ciekawych pomysłów. Niektóre prezenty mogą być klasyczne i bardzo stonowane, a inne mogą wywodzić się rodem z najbardziej szalonych fantazji. To na co się zdecydujemy powinno być uzależnione od zażyłości z Parą Młodą. Jeżeli szukamy jakiegoś klasycznego, romantycznego i zarazem pamiątkowego prezentu, to wszelkie gadżety z osobistą dedykacją będą jak najbardziej trafione. Dobrym miejscem na szukanie prezentów ślubnych są sklepy z biżuterią. Zarówno współczesne kobiety, jak i mężczyźni często noszą różnego rodzaju złote lub srebrne dodatki. Grawerowane zawieszki, bransoletki czy nawet breloczki do kluczy sprzedawane w kompletach będą genialnym pomysłem na prezent ślubny. Na takiej biżuterii możemy umieścić swoje przesłanie do Pary Młodej, datę ślubu lub skromne życzenia. Nawet jeżeli małżonkowie na co dzień nie będą nosili takiej biżuterii, to może im ona towarzyszyć przez całe życie.

Pozostając w klimacie grawerowanych podarunków Parze Młodej możemy również kupić specjalne posrebrzane, czy nawet pozłacane obrazy. Tego rodzaju ikony szczególnie przypadną do gustu osobom wierzącym. Niemniej jednak wybór takich gadżetów nie ogranicza się tylko do ikon, wszelkiego rodzaju symbole miłości również będą dobrym rozwiązaniem. Prezentem z osobistą dedykacją może być również album ślubny czy portret Pary Młodej. Ci, którzy szukają skromniejszych gadżetów mogą pokusić się o zakup specjalnych ręczników dla niej i dla niego, lub szlafroków w damskim i męskim wydaniu. Wyhaftowany podpis lub inna dedykacja będzie bardzo osobistym prezentem ślubnym.
BACK
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net