Prezenty dla gości weselnych

basket_400Ślub i wesele od zawsze kojarzy nam się z prezentami. Zaproszeni goście szykując się na tą uroczystość wybierają odpowiednie upominki. Zakres prezentów ślubnych jest naprawdę bardzo duży. O tym jaki gadżet powinniśmy wybrać decyduje kilka ważnych czynników. I tak na przykład,  sama Para Młoda może nakierować swoich gości  na odpowiednie prezenty poprzez stworzenie specjalnych list. Poza tym, niekiedy charakter ślubu również ma wpływ na wybór stosownego upominku. Jeżeli jesteśmy zaproszeni na skromną uroczystość, to prezent również może być klasyczny i skromny. A jeśli wesele urządzane jest w jakimś nietypowym miejscu, to podarunki mogą być równie ekstremalne. Jednym słowem ślub to prezenty. A gdyby tak w tym wyjątkowym dniu role się odwróciły? Gdyby świeżo upieczeni małżonkowie w ramach podziękowania dla gości również wręczali im jakieś upominki?

Wbrew pozorom nie jest to niemożliwe, a wręcz coraz częściej spotykane. Moda na wręczanie prezentów dla gości weselnych przyszła do nas zza oceanu. W Stanach Zjednoczonych już od dobrych paru lat jest to powszechna tradycja. Trzeba przyznać, że zwyczaj ten jest niezwykle miły. Nawet najmniejszy podarunek jest wyrazem wdzięczności i podziękowania. Każdy gość może poczuć się wyjątkowy i doceniony. Jeżeli Para Młoda zdecydowała się na taki krok, to należałoby się dobrze zastanowić jakie gadżety będą najbardziej odpowiednie. W tej kwestii mamy naprawdę spory wybór. Pamiętajmy jednak, że taki upominek musi być skromny i taki sam dla każdego gościa. Nie wolno nam nikogo wyróżniać. Jedynym wyjątkiem mogą być inne prezenty dla mężczyzn i dla kobiet. Co najczęściej wybierają Pary Młode? Największą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju słodkie upominki. Ekskluzywna mała babeczka, ciastko z dedykacją, migdały czy specjalne czekoladki to świetny wybór na tego typu podarunek. Z pośród wielu ofert można wybierać, te specjalnie dedykowane na taką okazję. I tak na przykład, mogą to być chińskie ciasteczka z wróżbą, czy babeczki w kształcie serca z lukrowym napisem wyrażającym wdzięczność za przybycie. Bardziej trwałymi upominkami dla gości weselnych mogą być kosmetyki. Miniaturowe mydełka, sole do kąpieli, czy próbka zapachu jakichś perfum, to równie dobry wybór.

Ważne, aby tego typu gadżety były odpowiednio zapakowane. W tej kwestii możemy liczyć na inwencję producentów. Na rynku mamy dostępnych wiele ozdobnych miniaturowych torebek i pudełeczek. Jeżeli taki pakunek będzie okraszony zabawnym obrazkiem, to wszystkim gościom z pewnością przypadnie do gustu. Jeżeli chodzi o moment wręczania takich podarunków, to najlepszym wyborem będzie ułożenie ich tuż przy talerzykach dla gości. Dzięki temu każdy już na wstępie będzie miał możliwość obejrzenia i schowania takiego drobiazgu.
BACK
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net