Popularne listy prezentów online

Nie ma nic gorszego od nietrafionego prezentu. Aby zapobiec niechcianym upominkom, powstały serwisy internetowe umożliwiające stworzenie własnej listy prezentowej online. Wystarczy znaleźć taką stronę, spisać listę upragnionych podarków i udostępnić ją swoim znajomym.

Lista prezentów ślubnych online

Najlepszą okazją do stworzenia listy prezentów jest ślub. Ryzyko, że otrzymane podarki się powtórzą jest przy tym wydarzeniu największe, ponieważ na uroczystość zwykle zapraszamy dużo gości.

Jakie prezenty warto zamieścić na swojej liście prezentów ślubnych?

Te, o których marzycie oraz te które są Wam potrzebne. Mogą to być rzeczy nieoczywiste, nietypowe i oryginalne. Wszystko w Waszych rękach. Jeśli w niedługim czasie po weselu wyruszacie w podróż poślubną i planujecie wypoczywać nad morzem, na wishlistę wpiszcie na przykład ręczniki plażowe. Kolejnym gadżetem, który przyda się podczas wspólnego wyjazdu jest aparat fotograficzny. Takim sprzętem możecie uwieczniać nie tylko wojaże, ale i inne znaczące wydarzenia. Na zdjęcia przydadzą się ramki. W liście prezentowej online warto uszczegółowić, jakie konkretnie ramki chcielibyście otrzymać – drewniane, białe, o konkretnych wymiarach i tak dalej. Jeśli lubicie biesiadować na świeżym powietrzu, poproście o grilla. Kosztując przyrządzone na nim smakołyki będziecie mogli relaksować się z rodziną i przyjaciółmi. Pomysły na prezenty ślubne można tak wymieniać bez końca.

Gotowe listy prezentów online

Jeśli nie macie skonkretyzowanych oczekiwań, zamiast tworzyć własną wishlistę, skorzystajcie z propozycji prezentów. Takie gotowe listy zamieszczone są w wielu portalach internetowych. Inspiracje i przykładowe propozycje upominków ślubnych znajdziecie również w naszym serwisie - http://prezentnaslub.com.pl/propozycje-prezentow.html.

Listy prezentów nie tylko na ślub

Nie tylko ślub jest okazją do stworzenia listy prezentowej. Podobny spis możecie stworzyć na baby-shower, wieczór panieński czy chrzest. W serwisach upominkowych dostępne są także listy prezentów na święta, parapetówkę, roczek i osiemnastkę.

Listy prezentów – aplikacje

Alternatywą dla serwisów internetowych z listami prezentów są aplikacje na telefon. Przydają się szczególnie wtedy, kiedy chcecie stworzyć więcej niż jeden spis podarunków. Do funkcji takich programów należą m.in. dodawanie wybranych produktów z różnych sklepów do swojej listy, kopiowanie pomysłów na prezent od innych użytkowników, zapraszanie rodziny i przyjaciół do korzystania z aplikacji, rezerwowanie upominków i dorzucanie się do ich kupna, a nawet przypomnienia o urodzinach czy innych okolicznościach.

BACK

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net