Jak dobrze bawić się na weselu?

jak_dobrze_siebawic_640Wybierasz się na wesele znajomych, przyjaciół lub kogoś z rodziny? Chcesz, by tym razem była to miła impreza? Skorzystaj z naszego krótkiego poradnika zadowolonego gościa weselnego. Podpowiadamy, jak dobrze bawić się na weselu. Wypróbuj poniższe triki, a najbliższa impreza powinna być udana.

 

Jak dobrze bawić się na weselu – 6 prostych trików

  1. Nastaw się pozytywnie

Pomyślisz, że brzmi to banalnie i taka rada jest nic nie warta. Niejednokrotnie słyszałeś tego typu porady i jesteś przekonany, że nie działają. Dosyć! Zmień swoje nastawienie. Na najbliższe wesele załóż nie tylko ładną sukienkę, ale przede wszystkim uśmiech! Zabierz ze sobą dobry humor i nastaw się na dobrą zabawę. Słowa i myśli mają ogromną moc! Większość psychologów potwierdza, że im częściej wypowiadamy jakieś sformułowanie, tym większe jest prawdopodobieństwo jego ziszczenia.

  1. Rób to, co lubisz

Jesteś urodzonym tancerzem? Pokaż innym swoje umiejętności. Uwielbiasz rozmawiać z ludźmi? Zabawiaj towarzyszy zabawy i sąsiadów przy Twoim stoliku. Jeśli natomiast nie pijesz alkoholu, nie wmuszaj go w siebie, by przypodobać się innym, nie tłumacz, tylko po prostu grzecznie odmów. Jesteś nieśmiały? Nie musisz uczestniczyć w zabawach weselnych. Rób to, co lubisz; kosztuj pysznych potraw, spaceruj po okolicy, fotografuj się ze znajomymi.

  1. Wystrój się

Wesele to nie konkurs piękności, ale ładny wygląd każdemu poprawi humor. Ubierz się ładnie i z klasą. Szykowna sukienka, czy dopasowany garnitur co prawda nie gwarantują udanej zabawy, ale znacznie zwiększają jej prawdopodobieństwo. W końcu jak Cię widzą, tak Cię piszą. Zafunduj sobie wizytę u fryzjera, a jeśli masz ochotę, także u kosmetyczki.

  1. Wygoda też jest ważna

Ubierz się ładnie, ale nie przesadź i pamiętaj również o wygodzie. Niedopasowane buty czy zbyt ciasna sukienka niejednemu zepsuły imprezę. Chodzi o to, by założyć ubranie, w którym będziesz wyglądać dobrze i które nie będzie sprawiało Ci dyskomfortu.

  1. Nie przesadź

Umiar jest istotny nie tylko w strojeniu się. Nie pij za dużo – nie ma nic gorszego niż spędzenie wesela w toalecie z powodu mdłości. Ta sama zasada tyczy się jedzenia. Kosztuj potraw, lecz nie objadaj się. Ból brzucha jest gwarantem nieudanego wesela.

  1. Zadbaj o dobre towarzystwo

Osoba towarzysząca na imprezie powinna być przede wszystkim sympatyczna. Zaproś kogoś z kim będziesz dobrze się czuć. Po prostu. Jeśli jesteś w związku, nie masz nad czym się zastanawiać. Sprawa wygląda inaczej w przypadku singli. Wtedy najlepiej sprawdzi się przyjaciel, osoba z którą masz o czym rozmawiać i nie brakuje Wam wspólnych tematów. Dobrze, kiedy towarzysz lub towarzyszka nie stroni od tańców i nie ma introwertycznej natury, ale ceni sobie kontakt z innymi ludźmi.

  1. Nie narzekaj

Jedzenie jest słabe, zespół gra kiepsko, fotograf za często podchodzi do stolika, a Państwo Młodzi jacyś tacy zabiegani… Te i tym podobne narzekania po prostu sobie daruj. Zastanów się, czy naprawdę o to w tym wszystkim chodzi? O szałową muzykę, wykwintne jedzenie i idealne fotografie ślubne? Pamiętaj, że wesele to przede wszystkim święto nowożeńców. Nie psuj im go. A przy okazji szukaj w tej imprezie pozytywów. Gwarantujemy, że z takim nastawieniem wyjdziesz z niej o wiele bardziej zadowolony.

BACK
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net