Ekstremalne prezenty ślubne

panterka_400Ślub to uroczystość, która automatycznie kojarzy nam się z powagą i klasyką. Nie oznacza to jednak, że ten dzień może być nudny i przewidywalny. Swoistego rodzaju zaskoczeniem dla zaproszonych gości może być fakt, że ślub zamiast w sobotę odbędzie się na przykład w piątek. Coraz więcej Par Młodych decyduje się na organizację wesela właśnie w środku tygodnia. Głównie związane jest to z tym, że najbardziej atrakcyjne lokale zarezerwowane są nawet kilka lat do przodu. Jeżeli chodzi o sam charakter uroczystości to w tej kwestii także można wykazać się fantazją. Takie na przykład wesela tematyczne, na które każdy gość musi przyjść przebrany zgodnie z konwencją są równie popularne. Jeśli zostaliśmy zaproszeni na ślub osób, które mają jakąś pasję to warto jest w tym dniu sprawić im odrobinę radości. Zasada ta dotyczy także prezentów. Jak wiadomo jest to nieodłączny duet na stałe połączony ze ślubem i weselem. Pozostaje jednak pytanie czy prezenty ślubne zawsze muszą być klasyczne?

Odpowiedź brzmi zdecydowanie nie! Jeżeli wybieramy się na ślub do młodych i energicznych osób, jeśli nie mamy żadnego pomysłu na prezent, to może przypadnie nam do gustu jakiś ekstremalny podarunek? Tego typu prezenty są coraz bardziej popularne. Co prawda nie należą one do najtańszych, ale jeśli złoży się na nie kilkoro gości to wydatek naprawdę będzie nie duży. Co można zaliczyć do ekstremalnych prezentów?  Na jednym z pierwszych miejsc plasuje się skok na bungge. Wbrew pozorom prezent nie jest przeznaczony tylko do jednego z małżonków. Można wykupić skok, w którym wezmą udział dwie osoby. Będzie to swoistego rodzaju sprawdzian dla Młodej Pary. W tym przypadku liczy się zaufanie i adrenalina. Równie dobrym wyborem na prezent ekstremalny może być także karnet na Paintball. Świeżo upieczeni małżonkowie mogą podzielić się na dwie drużyny. Każda z osób może zaprosić swoich przyjaciół, i mała rywalizacja gotowa. Będzie to doskonały sposób na wyładowanie emocji związanych z organizacją ślubu, a przy okazji można się także świetnie bawić. Prezent ślubny może być również spełnieniem innych ekstremalnych marzeń. Jeżeli na przykład Para Młoda ma zamiłowania do sportów motorowych, to przejażdżka rajdowym samochodem będzie jak znalazł.

Tego typu ekstremalne podarunki być może są trochę nietypowe na taką okazję jak ślub, niemniej jednak wybór należy do zaproszonych gości. Jeśli ma to być spełnienie nigdy nie zrealizowanych marzeń to dlaczego tego nie zrobić?

BACK
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net