Poradnik gościa weselnego

Wycieczka, wakacje, podróż – idealny prezent ślubny

miesiac_miodowy_400Po przedślubnym maratonie - załatwianiu tysiąca spraw, organizowaniu przyjęcia i przygotowaniu ślubnej uroczystości młodej parze najbardziej potrzeba odpoczynku. Jeśli nie masz pomysłu na prezent ślubny, kup nowożeńcom wycieczkę. Nie musi to być kosztowna podróż do dalekiego kraju, wystarczy weekend dla dwojga lub kilkudniowy wyjazd na wieś.


Weekend dla dwojga

Pobyt w SPA, krótki urlop w gospodarstwie agroturystycznym lub wycieczka do jednego z polskich miast – to tylko kilka propozycji weekendowych wyjazdów dla młodej pary. Tanie oferty biur podróży, hoteli, pensjonatów oraz ośrodków wypoczynkowych znajdziesz na przykład na portalach internetowych zamieszczających ogłoszenia z promocyjnymi cenami wyjazdów.

Polskie wakacje

Nie wiesz jaką destynację turystyczną wybrać? Zamiast szukać ciekawych miejsc daleko za granicą, zdecyduj się na Polskę. Młoda para mieszka na co dzień w stolicy? Zafunduj im wycieczkę do Krakowa, gdzie czekać będzie na nich przepiękny rynek oraz zabytkowy Wawel. Nowożeńcy są z Gdańska? Ciekawym pomysłem będzie wyjazd w góry. Spacer po Krupówkach, malownicze krajobrazy, przejażdżka kuligiem i zbójnickie ognisko - to tylko niektóre z atrakcji, na które mogą liczyć osoby odpoczywające w Zakopanem.

Europa da się lubić

Hiszpania, Włochy, Irlandia – to tylko niektóre z destynacji, które wybierają nowożeńcy na miejsce swojej podróży poślubnej. Za niezbyt wygórowaną kwotę możesz wykupić młodej parze również wycieczkę do Chorwacji, Bułgarii, Węgier.

Egzotyczna podróż

Jesteś rodzicem lub chrzestnym któregoś z nowożeńców? Chcesz zafundować młodej parze ekskluzywny podarunek? Najlepszym pomysłem na taki prezent jest egzotyczna podróż. Malediwy, Seszele, Japonia – to tylko niektóre z miejsc, w których można spędzić wakacje życia. Taka podróż to doskonały początek wspólnego życia świeżo upieczonego małżeństwa.

Zalety prezentu w formie wycieczki? Wytchnienie po ślubnych przygotowaniach i stresującym weselu, świetna okazja na poznanie nowego miejsca oraz wolny czas, który można spędzić z najbliższą osobą na świecie. Oczywiście zakup wycieczki nie należy do najtańszych upominków, ale i z tym można sobie poradzić: atrakcyjne oferty znajdziemy na wielu serwisach internetowych, a na prezent możemy złożyć się z kilkorgiem innych gości, dzięki czemu koszty znacznie się zredukują.
BACK
Może zainteresują cie artykuły:

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net