Poradnik gościa weselnego

Eleganckie kieliszki z uniwersalnym zdobieniem

Prezent na ślub - zestaw kieliszków Dobrym pomysłem na prezent ślubny może być zestaw kieliszków z uniwersalnym (stonowanym) zdobieniem. To znaczy zwykłe bezbarwne zdobienie, bez srebrnych czy złotych elementów.
Zaletą takiego zdobienia jest to, że jest bardziej uniwerslane i tym samym może się spodobać większej liczbie ludzi. Zestaw taki też będzie łatwiej dopasować do wystroju wnętrza. Wiadomo złote kieliszki nie wszędzie pasują.

Chcemy zaproponować kilka zestawów z takim zdobieniem. Na zestawy składają się kieliszki do wina, do szampana, kieliszki do wódki lub likieru (nalewek) oraz szklanki. Szkło to oczywiście najwyższej jakości kryształ wykonany w czeskich hutach szkła. Wszystko sygnowane jest znaczkiem Bohemia.

Jeden z zestawów ma bardzo klasyczny dekor i wydaje się być zdecydowanie dopasowany do takich własnie wnętrz. Chociaż niektórym udaje się go wkomponować również do nowoczesnych wnętrz.

Drugi zestaw jest zdobiony w motywy bardziej nowoczesne aczkolwiek dopasowany jest zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i tych bardziej klasycznych. Jego nazwa "Lady Hamilton" dobrze odwzorowywuje klimat stołu na jakim powinien się znaleźć.

BACK

Pomysły na ciekawe prezenty

Zobacz więcej propozycji na prezent ślubny
Zdjęcia powiązane ze stroną:
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net